Wczytuję dane...
Model: 16711
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4007220669372
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: pferd
Pilnik płaski spiczasty

Ogólne wskazówki:
Idealna mikrostruktura stali to warunek równomiernej twardości pilnika. Rodzaj i kąt wykonywanego ruchu narzędziem jest uzależniony od danego zastosowania, przy czym rozróżnia się nacięcie 1 – do zdzierania, nacięcie 2 – półgładzik / uniwersalne i nacięcie 3 – do wygładzania. Idealna geometria zębów pozwala na każde zastosowanie. Długość pilnika mierzona jest bez trzpienia tylko do nasady pilnika.

Wykonanie: DIN 7261, kształt B , prostokątny, płasko-zbieżny, z nacięciem z 4 stron. Z ergonomicznie uformowaną, rękojeścią 2-komponentową z tworzywa sztucznego, z zabezpieczeniem przed staczaniem się i otworem do powieszenia.
Zastosowanie: do obróbki kształtów prostokątnych, do usuwania zadziorów i do obróbki wycięć. Także do obróbki powierzchniowej.
Wskazówka: warunkiem równomiernej twardości jest nienaganna mikrostruktura stali. Rodzaj i kąt wykonywanego ruchu narzędziem jest uzależniony od danego zastosowania, przy czym rozróżnia się nacięcie 1 – do zdzierania, nacięcie 2 – półgładzik / uniwersalne i nacięcie 3 – do wygładzania . Idealna geometria zębów pozwala na każde zastosowanie. Długość pilnika jest mierzona bez uwzględnienia trzpienia tylko do nasady pilnika.

Narzędzia ręczne

 • Długość: 

  200 mm

 • Kod producenta: 

  8265350201

 • Nacięcie: 

  1

 • Przekrój: 

  20 x 5 mm

Polecamy

Paczkomaty 24